Galeria

Kulinaria

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 12-16 podajemy danie dnia, w godzinach 12-13 każdego tego dnia jest promocja. Codziennie podajemy inny zestaw składający się z zupy i drugiego dania. Zawsze można wcześniej zadzwonić, zamówić i odebrać w naszej restauracji. Zamawiać można pod numerem tel. 510 291 582. Zapraszamy.

Cepelia 2016

Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej. Nasza Restauracja Biesiada z "Hudym Smalcem" jest stałym uczestnikiem tych targów. Targi odbywają się rokrocznie w okresie letnim na Rynku Głównym w Krakowie.

Catering

Organizujemy również imprezy plenerowe poza naszą restauracją. Catering na różne okazje: Dzień Dziecka, wesela, urodziny, imprezy masowe i inne.

Biesiada

Restauracja Biesiada z "Hudym Smalcem" to świetne miejsce na Twoje przyjęcie. Organizujemy chrzciny, wesela, urodziny, imprezy firmowe, catering, stypy i każdą inną imprezę jaką zamówicie.

Komunia Św.

Maj to okres Pierwszej Komunii Świętej. Pierwsza Komunia Święta jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu katolika, obchodzona jest w Polsce bardzo uroczyście. W eucharystii bowiem Komunia Święta jest sakramentem, symbolicznie przyjmującym młodego człowieka do grona tych, którzy bezpośrednio obcują z Bogiem. Organizujemy przyjęcia komunijne, rezerwacje pod numerem tel. 510 291 582

Turniej im. Jurka Pietruszki

Nasza restauracja to nie tylko gastronomia. Jesteśmy również sponsorem imprez sportowych między innymi Ligi Oldbojów oraz Turnieju im. Jurka Pietruszki i innych.

Karaoke w Biesiadzie

Biesiadne karaoke. W każdy piątek tygodnia Odbywa się u nas śpiewana impreza "Biesiadne Karaoke. Zaczynamy zabawę od godziny 20. Można pośpiewać, potańczyć i... Rezerwacje pod numerem tel. 510 291 582

Sport

Restauracja Biesiada z "Hudym Smalcem" jest sponsorem drużyny oldbojów Clepardii Kraków. Drużyna uczestniczy w wielu turniejach piłkarskich.

no images were found

Turniej im. Jurka Pietruszki 2017

Tegoroczny turniej piłkarski pamięci Jurka Pietruszki zorganizowany przez naszą restaurację.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *